utorok 2. júna 2015

Kakaový zázrak

Milujem vôňu kakaa. Nakoľko mi dobrakozmetika.sk ponúkla na testovanie kakaové sprchové mydlo, neváhala som ani sekundu. Vy toto sprchové mydlo z dobrakozmetika.sk s vôňou kakaového masla nájdete tu: ZIAJA sprchové mydlo .Pôsobenie
Jemne premasíruje a výrazne zjemňuje pokožku.

Vôňa
Toto sprchové mydlo vonia naozaj ako kakao. Má veľmi peknú jemnú vôňu, priam takú že mám chuť si doň zakusnúť.

Aktívne zložky
kakaové maslo, D-pantenol a jemné prírodné umývacie zložky rastlinného pôvodu.

Obsah
ZIAJAKAKAOVÉ MASLO sprchové mydlo 500 ml

Použitie
Toto sprchové mydlo sa používa tak isto, ako sprchovací gél s tým rozdielom, že má oveľa lepšiu konzistenciu.

Teda, na mokrú pokožku si nanesieme malé množstvo sprchovacieho mydla, ktoré rozotrieme po tele tak, aby penilo. Potom ho vodou zotrieme.

Osobná skúsenosť
dobrakozmetika.sk som veľmi spokojná, nakoľko bolo dodanie rýchle. Sprchovacie mydlo mi prišlo vo väčšej bublinkovej obálke.Po používaní tohto sprchovacieho mydla je moja pokožka oveľa jemnejšia a žiarivejšia. Pokožka je hebká a žiari zdravým.

Čo sa mi veľmi páči je i to, že na použitie postačí veľmi malé množstvo. Mne osobne postačia na telo 4 kvapky. Nakoľko je balenie veľmi veľké, pričom stačí len malé množstvo, veľmi pomaly sa míňa. Oveľa pomalšie, ako obyčajné sprchovacie gély. My osobne ho používame 4 osoby v rodine už takmer mesiac a stále sme ani polku z neho neminuli. Som s ním nadmieru spokojná.

Vôňa mi taktiež veľmi sadla. Toto sprchovacie mydlo naozaj vonia ako kakao, nie ako rôzne kakaové chemikálie, ktoré sa zväčša predávajú. Jeho vôňa je dlhotrvajúca. Aj po dvoch hodinách som ho stále cítila na mojich rukách a pokožke a aj po dvoch hodinách stále moja pokožka krásne voňala.

Keď sa mi minie, určite po ňom opäť siahnem. Má nádhernú dlhotrvajúcu vôňu a čo viac, vydrží veľmi veľmi dlho. Zároveň mi zjemnilo pokožku.Cena
Jedno 500 ml balenie stojí 3,41€

Hodnotenie

Cena je veľmi prijateľná. Za veľké balenie som nezaplatila ani 5€, čo sa mi veľmi páči. Vôňa je naozaj nádherná, po tomto sprchovacom mydle mám hebkú a krásne voňajúcu pokožku. Navyše stačí len malé množstvo na umytie celého tela. Preto moje hodnotenie nemôže byť iné, ako 10/10.


Veľmi rada by som poďakovala stránke Dobrakozmetika.sk za poskytuntue tohto tovaru na testovanie.

VLASTNÉ FOTKY
 Asi 2x takáto dávka stačí na jedno celé sprchovanie

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára