streda 3. júna 2015

Uhorková bombaKaždá žena vie, že tvár je tá najdôležitejšia. S telom sa dá veľmi rýchlo niečo spraviť (cvičenie, zdravá životospráva), no s problematickou pleťou je to oveľa ťažšie. Veľakrát sme ochotné dať množstvo eur za tovar, ktorý nám sľubuje perfektný výsledok, no ten výsledok sa buď nedostaví alebo len minimálne. A buďme úprimné. V dnešnej dobe má ktorá žena na to, aby platila nespočetné množstvo eur za rôzne krémy? Veľmi malé množstvo žien, no i tie, ktoré nemajú toľko finančných prostriedkov chcú byť krásne.


Nakoľko mi prišla ponuka na testovanie ZIAJA prípravkov na tvár, nemohla som odolať. Na testovanie som dostala: ZIAJA UHORKA pleťové mlieko a ZIAJAUHORKA pleťové tonikum,

Som veľmi rada, že som konečne našla slovenskú stránku, ktorá ponúka ZIAJA produkty, nakoľko som na ne počula už množstvo chváľ, ale doposiaľ som ich nezohnala.

Produkt je určený pre
Ľudí s mastnou či zmiešanou pleťou. Tento produkt je vhodný aj pre tých, čo majú normálnu pleť.

Pôsobenie
ZIAJA UHORKA pleťové mlieko
Jemné pleťové mlieko s ľahkou konzistenciou na očistenie pleti a odlíčenie očí make-upu.

ZIAJA UHORKA pleťové tonikum
Veľmi jemný, určený pre denné používanie na tvár, krk a dekolt. Neobsahuje alkohol

Účinné zložky
Výťažok z dužiny uhorky, provitamín B5 (D-panteol)

Objem
Pleťové mlieko: 200ml
Pleťové tonikum: 200 ml

Vôňa
Oba produkty naozaj voňajú ako uhorky, nie ako nejaká divná chemikália. Čo sa mi páči, túto vôňu ešte dlho na sebe cítim, aj keď jemne. Pleťové mlieko má oveľa výraznejšiu vôňu, ako tonikum, avšak aj pri toniku cítim, že sú to uhorky a nie chemikália.Návod na použitie
Pleť si pred použitím vždy opláchnem vodou a jemne utriem. Následne nanesiem Uhorkové pleťové mlieko na tvár a krk, jemne vmasírujem do pokožky a prebytočné množstvo zotriem vatovým tampónom. Následne použijem tonikum, ktoré nanesiem na vatový tampón a dôkladne rozotriem po celej tvári.

Vlastná skúsenosť
Napriek tomu, že je pri tomto mlieku písané, že dokonale zotrie make-up, moju vodeodolnú špirálu mi nevie zotrieť. Avšak musím uznať, že pri použití normálnych líčidiel ma dokáže veľmi pekne, rýchlo a pohodlne odlíčiť. Žiaľ, vodeodolnú špirálu mi odstrániť nejak nevie, možno je to tým že si zakaždým nanášam dosť hrubú vrstvu.

Odkedy používam tieto dva prípravky, moja pleť sa rozžiarila a zároveň mám oveľa menšie problémy s akné. Čo ma veľmi potešilo, moja pleť je veľmi jemná a hladká.Predtým, keď som si dávala make-up (moja pleť je zmiešaná), častokrát som bola na niektorých častiach tváre tzv. šupinatá, čo bolo vidieť najmä po nanesení make-upu. Toto „šupinatenie“ sa výrazne obmedzilo.

S oboma výrobkami som nadmieru spokojná. Som veľmi rada, že tonikum má iba jemnú uhorkovú vôňu. S výsledkami som nadmieru spokojná a veľmi ma potešilo aj to, že je cena nadmieru prijateľná.

Cena:

Hodnotenie

Za mňa si tieto dva tovary vyslúžili jednoznačne 9,75-10bodov, napriek tomu, že pleťové mlieko mi nedokáže odstrániť vodeodolnú riasenku, avšak normálne líčidlá mi odmaľuje veľmi rýchlo, pohodlne a predovšetkým dôkladne. Troška mi ale zo začiatku vadila silná uhorková vôňa pleťového mlieka, avšak tonikum má už veľmi jemnú vôňu, takže po nanesení tonika sa táto vôňa neutralizovala.


Ďakujem stránke dobrekozmetika.sk za poskytnutie tejto kozmetiky na testovanie. Kozmetika mi naozaj sadla a som s ňou spokojná.

VLASTNÉ FOTKY
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára